Cheaty,torrenty a další

Nezaručuji že všechny věci co najdete na těchto stránkách budou fungovat, pokud ne tak se omlouvám

Cheaty na pc

The sims 2

Při hře stiskněte najednou [Ctrl]+[Shift]+[C] a napište tyto cheaty:
Vyvolání konzole : [CTRL] + [SHIFT] + [C] a zmáčkněte [Enter].

(podle přispěvatele stench@centrum.sk je třeba stisknout kombinaci [CTRL] +

[SHIFT] + [ALT] + [C] - vyzkoušejte !)

kaching - 1000 $

motherlode - 50000 $

moveobjects # - přesouvání objektů (místo # on/off)

deleteallcharacters - vymaže všechny simy v sousedství

aging # - stárnutí simů (místo # on/off)

exit - zavře okna

Když chcete rychle namačkat peníze, stačí spustit konzoli, zmáčknout jakoukoliv klávesu, dát [Enter] a konzole se rozevře a pak napište kaching,

[Enter] a už mačkejte jenom šipku dopředu a [Enter].

2) Další cheaty :

Autopatch on/off - hra sama automaticky vyhledává patche

Vsync on/off - vypnutí zlepší herní výkonnost, ale zvýší množství grafických chyb

Terraintype desert/temperate - toto může být použito pouze v pohledu na sousedství a přepíná mezi dvěma typy terénu

strechSkeleton [X] - velikost vašeho sima odpovídá hodnotě X (1 - správná velikost, 0.5 - o polovinu menší, 2.0 dvojnásobně velký atd.)

Sethour # - změní čas, # jsou hodnoty od 1 do 23

Cheaty pro dělání filmů :

Slowmotion 0-8 - 0 = normální rychlost; 8= pomalejší

Boolprop enablepostprocessiong true/false - musí být nastavena na hodnotu true, aby pro všechny cheaty k filmování.

Bloom (r g b x) - počítačová grafická karta musí podporovat ovládání odstínu pixelů (podporovat pixel shadery). Vytvoří film, ve kterém se všechno jasné rozmaže dohromady (sitcom flashbacks), "r", "g", a "b" jsou barvy hodnot (0-255) a "x" je od 0 do 255.

Virgnette (center centery X)- grafická karta musí umět ovládat odstín pixelů (podporovat pixel shadery). Vytváření filmů, ve kterých je ohnisko čisté, ale všechno kolem je zaostřené. Musíte nejdřív zadat "boolprop enablepostprocessing true"

Filmgrain (0.0-1.0) - karta musí umět ovládat odstín pixelů. Vytváří zrnité filmy. Musíte nejdřív zadat "boolprop enablepostprocessing true".

Letterbox (0.0-0.4) - karta musí umět ovládat odstín pixelů (podporovat pixel shadery). Vytváří letterbox velikosti jakou specifikuješ. Musíte nejdřív zadat "boolprop enablepostprocessing true".

Pozn. mimo cheaty: Píše vám hra při spuštění ať vypnete emulační software ? Jestli ano, tak zatím jediné známé řešení je odinstalování CloneCD. V žádném případě nepoužívejte Crack, znemožní vám používat build mod.

Jak do hry importovat vlastní hudbu :

Hudbu ve formátu MP3 nakopírujte do .....DokumentyEA GamesThe Sims 2Music a do jedné z dalších podsložek (podle výběru, měly by tam být složky : build [režim stavby], buy [režim nakupování], cas, hiphop, metal, nhood, pop, rnb, [salsa a techno). Po nakopírování vám nebudou hrát pouze vaše MP3 soubory jak tomu bylo u TS1, ale i hudba originální.

Jak do hry importovat vlastní video :

Video ve formátu AVI nakopírujte do .....DokumentyEA GamesThe Sims 2Movies a do jedné z dalších podsložek (podle výběru, měly by tam být složky : Broadcast [TV]--> commercials, static, TvFood, TvChildren, TvMusic, TvSBN, TvWorkout. Games [hry]--> bus, esrb, sc4, ssx). Po nakopírování vám nebudou hrát pouze vaše AVI soubory ale i videa originální

Snížení potřeb sima :

Pokud má sim všechny potřeby na minimum a hrozí mu smrt, stačí použít kód moveobjects on, vzít sima, vymazat ho, pak odejít zpět do sousedství (hru uložte), pak se znovu vrátit do vaší rodiny a onen simík se tam znovu objeví, ale bude mít potřeby na přijatelném středu.

Další cheaty :

V hře stiskni [Ctrl]+[Shift]+[C], otevře se konzole, do které můžete psát cheaty :

expand - otevře/zavře cheatovací okno

help - vypíše všechny cheaty

help [jméno_cheatu] - vypíše informace o daném cheatu

exit - vypne cheatovací okno

Podrobnější popis k některým kódům :

moveObjects on/off - Vypíná půdorysné omezení při umisťování objektů v režimu nákupu a výstavby. Vypíná omezení nástroje Ruka při práci s používanými objekty nebo objekty, které za normálních okolností nelze přemísťovat. Při použití tohoto kódu může docházet k problémům s herními prvky, hledáním cest, generováním a manipulací se skrytými objekty atd. Pozor - tento kód umožňuje odstraňovat objekty, které za normálních okolností odstranit nelze, například Simíky, poštovní schránky a popelnice. Odstraníte-li tyto objekty, neexistuje způsob, jak je vrátit zpět, proto buďte opatrní !

aging -on/off - Zabraňuje stárnutí Simíků. Může dojít k narušení pečlivě nastavené herní rovnováhy a malý Pepík nikdy nevyroste, proto tento kód používejte opatrně.

autoPatch -on/off - Pomocí tohoto kódu můžete znovu zapnout zobrazování upozornění, pokud je k dispozici aktualizace hry Sims 2. Použijte příkaz Autopatch on a přejděte do prohlížeče vlastního obsahu (malé tlačítko se sněhovou vločkou na UCP v sousedství). Je-li k dispozici aktualizace, zobrazí se dotaz, zda ji chcete stáhnout.

slowMotion [hodnota] - Kód slowMotion vyžaduje jeden parametr - nastavení "pomalosti" (například slowMotion 4). Tato hodnota je v rozsahu 0 až 8, kde 0 je normální rychlost a 8 je nejpomalejší rychlost.

boolProp enablePostProcessing true/false - Umožňuje použití kódů pro dodatečné zpracování (viz níže), které jsou užitečné při vytváření filmů (viz také níže). Tento kód je možné úspěšně použít, jen pokud máte grafickou kartu podporující funkci stínování pixelů (pixel shaders). Použijete-li tyto kódy a vaše karta stínování pixelů nepodporuje, pak obrazovka s největší pravděpodobností částečně zčerná a normální zobrazení bude možné obnovit teprve vypnutím kódu enablePostProcessing. Jestliže zapnete dodatečné zpracování a filmové scény, může při přehrávání filmových scén docházet k nežádoucím grafickým efektům.

bloom [r g b x] - (rgb je barva) (x je hodnota "rozkvetení") [0.0 - 1.0]. Tento kód přidá efekt rozmazání, podobně jako při vzpomínkách hlavních hrdinů v komediálních seriálech. Tento kód funguje, jen pokud je nastaven kód boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.

vignette [středX středY X] (X je faktor viněty) [0.0-1.0] - Přidá efekt rozmazání z nastaveného středu. Zadáním kódu vignette 0.5 0.5 0.5 dosáhnete mírného rozmazání u okrajů obrazovky. Nastavení vignette 0.5 0.5 1.0 je maximální rozmazání okrajů. Tento kód funguje, jen pokud je nastaven kód boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.

Když potřebujete vědět, co chce dítě (na záchod atd.), tak si dejte kód move_objects on. Chytněte dítě a zase ho položte, dejte režim života a měli byste tam mít dítě a jeho potřeby…
Poslední komentáře
21.12.2008 21:05:12: nechapu to smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
 
stránky ve výstavbě